English Русский
 

Zelta medaļas maizes kvalitātes konkursā IĻĢUCIEMA MAIZNĪCAS KONDITOREJAS maizei

Rīgā, 2014. gada 8. septembrī

Šī gada 4. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē “Rīga Food 2014” tika paziņoti Starptautiskā maizes kvalitātes konkursa rezultāti. IĻĢUCIEMA MAIZNĪCAS KONDITOREJAS zīmola divi produkti – „Profesionālā sviestmaižu kviešu maize” un „Kviešu bagete ar sezamu” saņēma zelta apbalvojumus, novērtējot produktu izcilo kvalitāti.

„Katra maiznieka pienākums un gods ir ražot tādu produktu, ko raksturo ne tikai izcilas garšas īpašības, bet tas atbilst arī augstas kvalitātes starptautiski atzītiem standartiem pēc izskata, garozas, mīkstuma porainības, struktūras un smaržas. Kviešu bageti ar sezamu ražojam un piedāvājam pircējiem jau vairāku gadu garumā, bet ik gadu, pārskatot produktu, vērtējam iespējas to pilnveidot un uzlabot, atbilstoši jaunākajām attīstības tendencēm. Šo produktu ir augstu novērtējis arī mūsu sadarbības partneris „Narvesen” to izvēloties jaunās „Fresh & Tasty” produktu līnijas hotdogam. Savukārt Profesionālā sviestmaižu kviešu maize šajā kvalitātes konkursā atzinību saņem jau otro reizi. 2012. gadā, kā jauns produkts tā ieguva sudraba apbalvojumu. Šogad to prezentējām kompetentajai žūrijai jau pilnveidotu – ar plānāku, trauslāku, zeltaināku garoziņu un maigu, aromātisku, gaišu mīkstumu, kas tika atzinīgi novērtēts ar zelta apbalvojumu. Tikpat augstu šo maizi ir novērtējuši mūsu pircēji, iegādājoties Lango klasiskās sviestmaizes ik dienu”, skaidro uzņēmuma vadītājs Andrejs Fraimanis.

Šogad „Riga Food 2014” izstādes laikā tika paziņoti maizes kvalitātes konkursa rezultāti un apbalvojumus saņēma labākās Latvijas maiznieku ražotās maizes šķirnes. Pēc žūrijas vērtējuma zelta diplomi un medaļas par izcilu maizes kvalitāti tika piešķirti 17 maizes paraugiem, sudraba diplomi un medaļas par ļoti labu kvalitāti – 15 maizes paraugiem, savukārt bronzas diplomi un medaļas par labu kvalitāti – 3 maizes paraugiem.