English Русский

Parakstīties uz jaunumiem, ievadot e-pasta adresi!

Nr. DNKFRC91215A
 

Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde 2013

Rīgā, 2013. gada 18. februārī

2013. gada 17. februārī, Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē pulcējās līdz šim lielākais skaits Jautrās Olimpiādes dalībnieku– vairāk kā 300 lielu un mazu sportisko aktivitāšu cienītāju. Šī Olimpiāde notiek ceturto gadu pēc kārtas.

Daudzi ieradās speciāli gatavotos, oriģinālos tērpos, bet citi parādīja savu radošo domāšanu, izgatavojot interesantus ietērpus un pārvietošanās līdzekļus turpat uz vietas. Lai gan galveno sacensību „Starts fantāzijai!” žūrijai nebija viegli izvēlēties uzvarētājus, tomēr krāšņāko tērpu, oriģinālāka transportlīdzekļa, spilgtākās ģimenes un kuplākās ģimenes kategoriju uzvarētāji tika pienācīgi godināti – aicināti kāpt uz goda pjedestāla un saņēma daudz jaukas balvas, ko bija sagādājuši gan pasākuma atbalstītāji – tajā skaitā arī Iļģuciema maiznīca konditoreja.

Latvijas Leļļu teātris jau ceturto gadu pēc kārtas aicināja bērnus un viņu ģimenes no visas Latvijas piedalīties Jautrajā Olimpiādē – aizraujošās sportiskās aktivitātēs, kas jau tradicionāli norisinājās Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē. Katru gadu Olimpiādei ir īpašais patrons – sabiedrībā populārs sportists. Šī gada Olimpiādes patrons bija daudzkārtējais olimpisko spēļu dalībnieks un čempions svarcelšanā – Viktors Ščerbatihs.