English Русский
 

SIA FF Foods un tā grupas uzņēmumu kvalitātes sistēma atbilst ISO 9001 standartiem

Scan10003.JPGŠī gada 2012. gada 23. novembrī SIA FF Foods, kurā ietilps gatavo un āti pagatavojamo pārtikas produktu ražotājs SIA „Lango R&D” un maizes konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA „Iļģuciema maiznīca konditoreja”, kvalitātes pārvaldības sistēma ir pārsertificēta kā atbilstoša starptautiskajam standartam LVS EN ISO 9001:2009. Šis sasniegums ir uzņēmumu darbinieku kopīgā darba rezultāts. Tas apliecina, ka uzņēmumi ir efektīvi strādājuši, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu kvalitātes pārvaldības sistēmu.

Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām klientu un pircēju prasībām pēc visaugstākā līmeņa kvalitātes ir vitāli nepieciešama ikviena uzņēmuma turpmākai izaugsmei jebkurā darbības nozarē. SIA FF Foods un tā grupā ietilpstošie uzņēmumi SIA „Lango R&D” un SIA „Iļģuciema maiznīca konditoreja” ir demonstrējuši savu tiekšanos pēc nepārtrauktas vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sasniedzot pārsertifikāciju.

Šis sertifikāts ir derīgs līdz 2015. gada 23. novembrim un parāda ne tikai sasniegumus un pastāvīgu apņemšanos vadīt biznesu ļoti profesionāli un konsekventi, bet arī visā pasaulē sertifikācija tiek atpazīta kā izcilība simbols.