English Русский

Parakstīties uz jaunumiem, ievadot e-pasta adresi!

Nr. DNKFRC91215A
 

Atbalstam

PiparkukuCilvecins.jpgLabdarības projekta „Veseļojies ar prieku” atklāšana 2013. gada 17. decembrī

Iļģuciema maiznīca konditoreja, sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu, jau otro gadu pēc kārtas, īsteno projektu „Veseļojies ar prieku”. Šī gada 17. decembrī, Bērnu slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā un Torņkalna novietnē, šī projekta ietvaros, iepriecinot tos bērnus, kuri spiesti decembri pavadīt slimnīcā, ciemos ieradīsies Iļģuciema maiznīcas konditorejas rūķi, lai kopā ar bērniem apgleznotu savu piparkūkas sirdi! 

Lasīt vairāk...

 

list.jpgGrāmatu mākslas konkurss „Zelta ābele 2012”

4.aprīlī Latvijas Mākslas akadēmijā konkursa "Zelta ābele 2012" noslēguma ceremonijā tika pasniegtas Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas balvas par labāko grāmatu noformējumu. Tāpat akadēmijas aulā atklāja izstādi "Konkurss "Zelta ābele". Atjaunotās Latvijas grāmatu māksla 20 gados", kas būs aplūkojama līdz 25.aprīlim.

     

Lasīt vairāk...

 

list.jpgMāmiņu kluba krievvalodīgajai māsai „Мамин клуб4 gadu jubileja

2013. gada 10. februārī savu dzimšanas dienu un ceturto jubilejas gadu atzīmēja Māmiņu klubs krievvalodīgajai Latvijas mērķauditorijai „Мамин клуб”. Svinībās piedalījās māmiņas un mazuļi no visas Latvijas, apkopojot piedzīvoto šajā laikā un plānojot nākotni kopā ar kluba organizatoriem.
  
   

Lasīt vairāk...

 

list.jpgLeļļu teātra Jautrā Olimpiāde 2013

2013. gada 17. februārī, Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē pulcējās līdz šim lielākais skaits Jautrās Olimpiādes dalībnieku– vairāk kā 300 lielu un mazu sportisko aktivitāšu cienītāju. Šī Olimpiāde notiek ceturto gadu pēc kārtas.
 
   

Lasīt vairāk...

 

list.jpgZiemas valsis 2013 sadarbībā ar RV Studio

Šī gada 19. janvārī notika ikgadējās sporta deju sacensības „Ziemas valsis 2013”, ko organizē RV Studio vadītāji Rihards Mailītis un Viola Abramova – Mailīte. Ilggadējs deju studijas un tās rīkoto pasākumu atbalstītājs ir uzņēmums „Iļģuciema maiznīca konditoreja”, kas sarūpē gardas dāvanas gan lieliskajiem dejotājiem, gan viņu pārstāvētajiem deju klubiem.
 

Lasīt vairāk...