English Русский
 

Piparkūku Izstāde „Zaķīšu pirtiņa”

Iļģuciema maiznīcas konditorejas meistaru veidotā piparkūku izstāde - pasaka sastāv no trīs svētku sižetiem – grāmata, kā mūžīgā vērtības un jaukā lasīšanas laika apliecinājums. Tēlainais pasaku mežs ar zaķu saimi, ceļā uz pirtiņu. Zaķīšu pirtiņa ar piparkūku pirts lāviņām un ūdens kubuliņiem.

Piparkūku izstādes - pasakas eksponātu kopējais svars sastāda turpat 120 kg. Izstādē tiks eksponētas 65 piparkūku figūras, kur tēlu figūriņas grezni dekorētas ar glazūru un ietērptas īpaši darinātos tērpos. Sākot no idejas izstrādes līdz piparkūku pasakas izveidei uzņēmuma konditorejas meistari darbā aizvadīja 6 nedēļas.

Iļģuciema maiznīcas konditorejas meistari patiesi priecājās, par jauko sadarbību ar mākslinieci un tērpu dizaineri Elitu Patmalnieci, kura izstrādāja tērpu skices izstādes  piparkūku tēliem, kā rezultātā ir tapusi  unikāli dekorēta piparkūku tēlu galerija.

27. decembrī Iļģuciema maiznīcas konditorejas radītā piparkūku izstāde – pasaka „Zaķīšu pirtiņa”, Ziemassvētku  labdarības projekta ietvaros, kā dāvinājums aizceļos uz VSIA Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu, lai radītu prieka un svētku gaisotni vairākiem simtiem mazo pacientu.